Te heet om te spelen?

 Te heet om te spelen? Misschien is het wel iets te warm om rond te gaan rennen in de bossen om op andere mensen te schieten maar toch gaat daar de wekker en voor het eerst in een lange tijd heb ik geen enkele moeite om uit bed te komen.​ Vandaag is weer een mooie gelegenheid om met het team te mogen spelen.​ Vol goede moed pak ik mijn spullen en pik onderweg wat mensen op en we rijden samen naar Balls and Arrows in Lelystad.​ Daar zie ik de eerste mensen van DM al staan en we lopen met z'n alle naar binnen. Nadat we onze praatjes en grappen gehad hebben is het nu dan echt tijd om 'serieus' te gaan beginnen.​ Uiteraard gaat alles vlekkeloos en we lopen richting de spawn plek van blauw (want zoals altijd zijn we blauw) waar we op een rood wit geblokt lint aflopen..
Shit !!! Niemand heeft echt goed naar de uitleg geluisterd want daar werd dus verteld dat de spawn plekken veranderd zijn omdat we met te weinig man zijn om het hele veld te kunnen gebruiken.​ Ineens klinkt het fluit signaal en het spel is begonnen, wij pakken ons hit vestje en gaan opzoek naar de respawn.​ Eenmaal aangekomen krijgen we een missie te horen en gaan we richting het "hospitaal" waar we tegen de vijand aanlopen. Na wat tegenstand te bieden wordt er  tijdens dit gevecht hard geroepen "15 man achter ons!" Waardoor enkele van ons team een andere positie innemen om de vijand die ons slim van achteren aanvalt af te schieten.​ Hierbij valt ons team een beetje uit elkaar omdat een deel van de groep zich verder richt op de "deadzone" en daar het gevecht verder aan gaat.​ Uiteindelijk hebben we twee losse groepen wat uiteindelijk erg leuk verliep.​
 
Later hebben wij een andere missie gepakt en zijn op weg naar het "mijnenveld". Met een plaat worden wij weer onder vuur genomen, dit was een erg spannend gevecht waar wij goed stand houden tegen een meerderheid die toch wel een goeie positie heeft ingenomen.​ Wij werden ondanks ons gevecht toch afgeschoten en dachten dat onze missie in het water was gevallen.​.. Tijdens het aankomen bij de respawn kregen wij te horen dat er toch twee toppers van DM de plaat bij de eindbestemming hebben gekregen!
 
De middag pauze valt en we genieten nu even van de rust terwijl onze zwaar bezweten kleding hangt te drogen in de zon.​ Na de pauze zijn we verder gegaan en hebben uiteindelijk wat puntjes binnen geharkt voor het blauwe team.​ Omdat het zo erg warm was (30+) zijn er meerdere al voor de eindmissie naar huis gegaan, alleen de echte strijders hebben de eer van DM hoog gehouden en zijn tot het bittere einde door gegaan.​ Mijn dank gaat uit naar één ieder die aanwezig was en zijn steentje weer heeft bijgedragen.​ Wij waren ook vereerd om een leuke aspirant lid te mogen verwelkomen en we kunnen wel zeggen dat hij erg leuk heeft mee gedaan waarvoor ook mijn dank.​
Nu het gehele DM team 10 kilo lichter is geworden door al dat zweten zijn wij er zeker weer klaar voor om de volgende skirm weer volop mee te doen aan de strijd.​
29-7-2018​

Ruben ( Price ) out!